8 Mart 2011 Salı

YILDÖNÜMÜ | Esra Pozan Kimin Olduuu:) ?

Böyle güzellikleri paylaşabildiğimiz sevgili bloglarımızın elimizden alındığı günlerden birinde size ulaşıp ulaşmayacağımı bilemeden yazıyorum!

Evet hanımlar büyük gün geldi çattı:)) Esra Pozan'la çok özel 2 saatlik bir fotoğraf çekimi, yanında kamera arkası görüntüleriyle Styleboom acaba hangi şanslı çiftimizin oldu? Cevabı aşağıdaki videoda! Asıl kazanan çiftimizin yanında bir de ne olur ne olmaz diye 2 adet yedek çift belirledik. O zaman Gözleri Aşka Gülen eşliğinde buyrun izlemeye:)

Esra Pozan for Styleboom Cekilisi from Style Boom on Vimeo.Şanslı çiftimiii çook ama çok tebrik ediyor, katılan herkese teşekkür ediyor ve mutluluklar diliyorum. Bana bu Cuma [11 Mart] geceyarısına kadar styleboomblog@gmail.com adresinden ulaşmasını bekliyorum, aksi halde sırayla yedeklere geçeceğim:)Sonuçta fotoğraflar, gelinlik, şekerler hepsi bir yana, esas hikaye sizsiniz: aşkınız, sevginiz, saygınız:)

Bizi desteklemeyi unutmayın! Bizi unutmayın!
www.facebook.com/blogumadokunma
www.blogumadokunma.tumblr.com

3 yorum:

zeynep dedi ki...

holleyyyy 1. yedekizz :)

*STYLEBOOM* dedi ki...

@zeynep :)) sansli gelin ulasti ama bana. belki br baska hediyede bulusuruz:)katildigin icin tesekkurler

Pelinay dedi ki...

Biz de 2. yedeğiz ama gerçekten yedek olmak bile güzel! :) herşey için teşekkürler Boomcummm:) Kazanan çifti tebrik ediyorum :)