25 Mayıs 2011 Çarşamba

BOYNER DEFİNE AVI | Anneler Günü


Anneler Günü arifesinde BOYNER Define Avımız nasıl geçti merak edenleeer:) ? Çok keyifliiydii! Bazı bazı ipucu koymayı unutup, bazen de anneme birşeyler beğeniyor olduğumu unutup kendim için çalıştım mı? Eveet:) Özellikle kozmetik ve ayakkabı reyonunda kaptırdım mı? Tabiii:) Bakalım neler neler olmuş!


Öncelikle elcağızlarımla sizi hediye çeklerine götürecek olan mini notları hazırladım:)) 14 Twitter ipucusu bu 14 mini nota götürüyor, o 14 not daa Müşteri Hizmetleri noktasında hediye çekine dönüşüyordu. Binbir gece masalı gibi oldu bu cümle:p


BOYNER'e ayak bastığımızda beni tam yetkiyle donattılar:p Yok yok tam yetkililer bana hediye çeklerini gösterdi, paketleri pek beğendiim:)


Pek tabii olaya ayakkabı/çanta reyonuyla başladııım. Görmüş olduğunuz çanta rengiyle uzaktan bana cilve yapıyor, gel gel ipucuna bana koy diyordu, kıramadım:)


Uzaktan sevmelere gelemem hemen kucakladım:) Bizim kadınlarımız belli bir yaştan sonra renklere biraz küsüyorlar, kıyafetlerini hep koyu renkler, toprak tonlardan yana kullanıyorlar. Buna karşıyım amaaa bir yandan da kişi giydiği şeyle iyi hissetmeli kanaatindeyim. O sebeple koyu tonlarda giyinen anneciklere bu çanta gibi parlak renkli çanta, ayakkabı, kemer, fular kullanımını öneriyoruum:)


Ayakkabı reyonundan 1-3-5 derken epey bir şey beğendiğimi ve "Anneler Günü" olayından yavaş yavaş koptuğumu anlamam zaman aldı.


  • Size son trend raporunda rafya trendinden bahsetmiştim. Enn cici örneklerinden biri BOYNER'deki bu çanta, taptııım! Deseni, ahşap mandalı, formu tam benlik!
  • Aynı şekilde beyaz bazlı gökkuşağı renkli ayakkabı da yazın biiir sürü kıyafetle çok şık olacak. Yine trend raporlarımdan birinde bu sene pabuçları iri çiçeklerle süslemek moda demiştim, BOYNER yapmış! Topuklusundan düz sandaletine pabuçlar dev çiçekler açmış.
  • Topuğu daha rahat kullnımlı, üstelik dantel olduğu için ayağı saran ve ona göre esneyen dantel pabucu da anneme beğendim. Şık, çok şık!

Ben gezip dolanırken Twitterdan ilk ipucunu yakalayan ve notu bulan yukarıdaki enfes-i şahane renkli ceketin sahibi Styleboomer olduuu ♥


Hediye çekiyle gerçekten de annesine hediye aldı üstelik, ne güzeeel:) Amacımıza daha ilk dakikalarda ulaşmış olduk:)


Kozmetik reyonu benim enn çok vakit geçirdiğim yerlerden biri, e pek tabii ki bir ipucu da oranın hakkıydı. Kendisini BOYNER'in özellikle böyle özel günlerde oluşturduğu nefis parfüm setlerinden birinin içine yerleştirdim:) Her zaman mutlu edecek hediye seçeneklerinden biri de hem şık paketleri hem nispeten ekonomik fiyatlarıyla parfüm, krem ve jellerden oluşan bu özel setler.


İşteee banyoya renk keyif ve mis koku katacak enn sevdiğim şey! H2O serisiiiiiii!


Yaş 30'u geçince serum mucizelerinden faydalanmakta yarar var! Pek tabii iyi beslenme, hiç sigara, bol su ile cildimize ekstra ömür kazandırıyoruz amaa bilimden de yarar sağlamak güzel. Son dönemde bir kaç ürününü kullandığım yukarıdaki grup benim favorilerimden.


Organik sadece elmaydı yumurtaydı değil, artık kozmetikte de organik ürünler büyük gelişme gösterdi. BOYNER de organik kozmetikte başarılı markalardan biri olan UNE'yi getirmeye başlamış.


Size daha önce yazdığım CSI: Kreminiz Masum mu yazısında belirttiğim gibi paraben denen koruyucu madde pek öyle hoş bir şey değil ve organik kozmetik ürünleri onu ihtiva etmiyor. Zaten bir şey çabuk bozulup, pek şahane kokmuyorsa(misal balık, kereviz:p) bil ki o pek sağlıklı bir şey:) Organik kozmetik için de öyle:) Düz mantığıma bayıldım hihihi


Oradan BOYNER'in ennnnnnnnnnnnnn ama en en en sevdiğim köşesine geçiyorum:) ♥ ♥ ♥ BOYNER EVDE ♥ ♥ ♥ Kendisiyle aşkımız düğün hazırlıkları sırasında başlamıştı ve şu an evimin en cici parçaları halen buradan:)


Bu seti görür görmez vuruldum ve balkonda mangal, sürahide naneli limonata, tabakta iskorpi üstünde defne hayallerine daldım:)) Annemi de unutmadım tabii, bunların hepsini annem yapsa mesela ben de yesem dedim:p


Pekii ya şu puanti yastıklara ne demeliii! Hemen altında aynı tonlarda çizgililer de var ve 1 puanti 1 çizgili ile kendine yaz köşesi yapacaksın Boom!


Esas bu yastıkları görünce beni burada bırakın, siz ilerleyin dostum dedim BOYNER'dekilere:) Güzelliğe bakın! Beyaz küp küp evler, kırmızı panjurlar, tan kızıllığı, kendileri artık benim:)


Bir Styleboomer daha ipucunu yakalarkeeen biz de onu yakaladıık:) Kendisi balıklı önlüğün cebineki ipucunu buldu, o da hediye çekini annesi için kullandı:)


Elektronik kısma da bir ipucu koyduuk! Ev aletleri, kişisel bakım aletleri, düdüklü tencereler içinden anneme şunları beğendim:


Gerçi bu tezgahta biraz yer kaplayacağından annemin küçük mutfağına uymayabilir ammaaa ben mutfak aletlerinden böyle futurustik seviyorum artık retroya doymuşum.
Düdüklü tencere ince konu, artık kendileri neredeyse "merhaba dünyalı biz dostuz" diyecek kadar uzay teknolojisini yakaladılar. UFOdan hallice, patlama riski olmayan, bitince ciyak ciyak bağıran bu düdüklülerden biri annemin olabilir.


Artık cicilere vakt ayırayım biraz da dedim vee BOYNER'e uğramak için enn güzel, tatlı, cici, şık sebeplerden biri olan COTTON BAR by Gamze Saraçoğlu ile işbirliği yaptım:)


COTTON BAR; Pİ gibi BOYNER'in tasarımcı serisi içinden annem için pek yakında başlayacak olan Bilmemnehanım'ın kızının, Hanidemiştimyateyzenin oğlunun düğünlerinde giyecek pek şık, pek zarif ciciler beğendim:) Her iki elbiseyi de anneme de gösterdim ve beğenildi üstelik:) Tek ricamız bu grupta bedenlerin hemen bitiyor olmasıı:( Buradan haykıralım, daha çok stok:)


Marka grupları içinde bu defa kendime 1 anneme daha çok şey beğendim, çok güzel evladım yahu:) En en en çok puanti elbiseyi beğendiim! Annem kırmızı ve su yeşilini çok sever, o yüzden diğer elbise de renk olarak beline de uygun bir kemer bularak ona güzel olacaktır.


Pİ'den bu tshirti altına kısa bir şort ve yine zımbalı sandaletlerle çek, yaz geceleri senin olsun, ya da benim:) Bir de siz hiç BESSINI markasını dıydunuz mu bilmem, eskiden vardı ve ben çook beğenirdim, annemin de favorilerindendi, işte o yeniden canlanmış ve artık BOYNERdeymiş! Bu desenli şifon bluzu da annemin yazın giymeyi pek sevdiği beyaz ve haki keten pantolonlarıyla kombinlemesi iççin beğendiim:)


Kıyafet reyonunu tamamlarken zalim kader beni mayo/bikini/deniz/güneş/yaz/böhhüü reyonuna sürükledi. Deniz hasretimden sebep bir ipucunu da kumsalların gözdesi hasır çantalardan birine yerleştirdim.


Kosskoca 6000 metrekarelik BOYNER tabii! Baykuş gibi nereye ne ipucu koysam diye düşünüp, ay gelmişken şunu da deneyeyim, bunu da deneyeyim demekten epey oldu ipucu yakalayan kimseyi yakalayamadık:/ Ama yukarıdaki hediye çeki paketleri git gide azalıyorduu:) Yeni yüzüyle T.Box'tan bu elbiseleri beğendiim:)


Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur diyerekten spor katına yollandım:) Pek tabii Pilates fanatiği olarak ilk önce işe oradan başladım. Pilates doğru bir hocayla nefes alma verme ve vücudun kor bölgesini ve pubik kemiğini doğru sıkma kurallarını öğrendikten sonra çook rahatlıkla evde de yapabilecepğiniz bir spor. BOYNER'de matlar, pilates bantları, topları hepsi mevcut. Ve daha önemlisi ekonomik!


ODTÜlü dediğin tenise ayrı bir düşkündür, sebebi kortların çok piyasa bir yer olması, yaz gelince cıvıl cıvıl şenlenmesi, bir de o tuhaf aynalı gözlüklü bronz tenis hocası olabilir:p Bu pembeli tenis setini ben çok beğendiim:) Bu sezon neon renkler almış yürümüşken spor ayakkabılarınızı da öyle seçtiniz umarım:)


Küçüklüğünde Dünya Kupası'nda yıllar yılı kendi takımı ol(a)madığından mecburen ya Arjantin'i ya Brezilya'yı tutan bizim kuşak bu renklere zaafımı anlayacaktır. O zaman bir ipucu da nicelerine yıllarca dünya kupası mutluluğu yaşatan Brezilya'ya gelsiiin:p


Derken 2 evet evey yazıyla ,-iki- ipucu birden yakalayan ve getiren bir Boomerı daha yakaladık! Herkes bir ipucu getirecek diye bir kuralımız olmadığını farkedince iki çek birden verdik:) Hii kendisine aldığı ayakkabıyı gözcağızlarımla gördüm, çok güzeldiii:)

Daha çooook ama çok fotoğraf var da, gerisi de artık Facebook albümüze kalsın! BOYNER Define Avı'na gelen ve çekleri bulan yakaladığım yakalayamadığım tümmm Styleboomerlara, saatlerce peşimde bana yardımcı olan BOYNER çalışanlarına teşekkür ederiim. Güzel havaya kanıp gelmeyenler Anneler Günü promosyonları sayesinde indirimler de vardı ne diyeyim çok şeyler kaçırdınız:o


Amaaa bitmedi. BOYNER'de yakında "sıcak... çok sıcaaak olacak" nakaratlı bir sürpriz mi bekliyor sizi ne? Tatile çıkmadan önce tatil bavuluna torpil isteyen Styleboomerlar beklemede kalıın!

14 yorum:

pinosh dedi ki...

ama ama her bi şey istanbul için. yok mu izmir'e de bi etkinlik, bi güzellik :) hem gel bak alaçatı'mız var mis gibi :)

Sayın KARACA dedi ki...

Evet evet kesinlikle bende İzmirde yapılacak etkinler bekliyorum istanbuldakileri uzaktan fotoğraflarla izlemekle yetiniyoruz. Ama sayende fotoğraflar okadar ayrıntılıki ordaymışız gibi takipdeyiz ;)

Lumos Design dedi ki...

Style-boom'um yarışmalarını okuması bile çok keyifli. Sahiden enerjisi çok yüksek ve çok eğlenceli, hiperaktif bi blog:)))

esinspiration dedi ki...

Biz İzmirliler'e de bu güzell postu okuyup, iç çekip, eğlenmek kalıyor ;)

Canan dedi ki...

Boom seni geçenlerde rüyamda gördüm hem de define avı için boynerdeyim rüyamda,çekleri havalara havalara atıyorsun ben de birini kapmaya çalışıyorum :)

buarada posttan pek eğlenildiği belli. hasır clutch geçen gün kardeşinin first date kombininde kullanılan çanta mı boom

funda dedi ki...

yaaa çok güzel olmuş bizde istiyoruz yok mu antalyada bir etkinlik umarım olur çok heveslendim bende:)

Melis dedi ki...

O gün seni heyecanla takip etmiştim Boom :)) Çok eğlenceli bir gün geçirmişsiniz. Pembeli tenis setine, üstündeki mutfak önlüğüne, edindiğin o muhteşem yastıklara ve denediğin ilk T.Box elbiseye bayıldım :)

ipek dedi ki...

sevgili boom bu yazında "kreminiz masum mu" yazısına değinmişsiniz,ben de oraya baktım da,şimdi verdiğiniz bilgilere göre hangi kremi kullanmak lazım?yani hangi kremlerin içinde magnezyum ve E vitamini var,öneride bukunabilir misiniz?aynı şekilde güneş kremi için de bişeyler önerirseniz ne iyi olur :)
buarada blogunuzu yeni keşfettim,ne güzelsiniz :)

Didem dedi ki...

hahah bilirim çantalar uzaktan gördü mü çağırır ayakabılar da yapıyo bunu çok fena:D
http://kucukplastikcicekler.blogspot.com/

ALIŞVERİŞ CİNİ dedi ki...

Ne güzel bir gün olmuuş :) Boyner'in ev bölümü epey başarılı. T.box baykuşlu elbisede de gözüm vardı, güzel durmuş :)

Adsız dedi ki...

Boom bu yoğunlukta nasıl İzmir'de etkinlik yapar? Ama yapsa süper olur :D

*STYLEBOOM* dedi ki...

@pinosh alacati mii? gelirsem kalirim ama bak pino:)) yaa keske izmirde de yapilsa
ama simdiye kadar hic oralardan teklif gelmedi maalesef:/

@sayin karaca tesekkurleer:) izmir'e de cagirsalar hoplaya ziplaya gelirim:)

@lumos heyyyyyo tesekkurleeer

@esininspiration :)) yaa uzuluyorum amaa

@canan aa ruya yorumlasmasi alalim hemeeen:) yok ona evde annemin bir cantasi vardi onu kullandik:)

@funda Styleboom'la Turkiye Turu:)

@melis zevkli sekersin vesselam:)

@ipek simdi benim tavsiye verebilecek bir uzmanligim yok maalesef:( mutlaka uzmanlara danisilmali diye dusunuyorum ben, cunku
cilt isi pek ciddi is:) sadece gunes kreminde yuzume lancaster ya da shiseido kullaniyorum cok memnunum, vucut normal nivea. yuksek faktorleri tercih ediyorum:)
guzel sozler icin cook tesekkurler ^.^

@didem :)) hahah valla kulaklarimla dıydım:p

@alisveris cini eveet evde reyonu mukemmel cincim ya. bu elbise sana supper olur!

@adsiz davet eden olsa ayarlarim bana da degisiklik olur:)

Taurus Skywalker dedi ki...

merhaba. :)
mavi renk blazerlı arkadaşın blazerına bayıldım. acaba ne markaymış, aranızda konuştunuz mu ? :))

Adsız dedi ki...

Blazerim zaradan :)))