20 Şubat 2012 Pazartesi

IFW | Tuvana Büyükçınar Defilesi Nasıl Hazırlandı, Neler Yaşandı


IFW videolarımıza devam ediyoruz hanımlar beyler:) Gamze Saraçoğlu defilesinden sonra bu defa TUVANA BÜYÜKÇINAR'ın "Ciddiyet Parodisi" isimli koleksiyonunu sunduğu defiledeyiz. Büyükçınar, defileden kısa süre önce doğum yaptığı için defilesinde bulunamadı. Belki hamilelik dönemi sebebiyle belki başka sebeplerden bilemiyorum ama koleksiyonu çok da heyecan verici değildi. Hadi bakalım dooğru defile öncesine, sırasına, sonrasına yolculuğumuz başlasın:)

Video için Televidyon ekibine teşekkürler ♥Let us continue to our IFW videos ladies and gents:) After Gamze Saracoglu, the second show of day 1 was Tvana Büyükçınar's. Since she gave birth to a baby just very before the show, she couldn't come and bow her audience but her team did so nstead. May be due to pregnancy period may be other reasons but the collection was not very exciting and it is like spmething's missig or not right. Let's start our journey:)
 

1 yorum:

Melis dedi ki...

Yuppi Boom! Bu videolar hiç bitmesiiiiiin :) Bu arada bu koleksiyon Tuvana Büyükçınar'ın en beğendiğim koleksiyonlarından biri diyebilirim.