16 Ocak 2013 Çarşamba

BOOMSTYLE | Principessa


Aslında bu kostümün postu çook çok önce yapılmalıydı, ama bir türlü fırsat olmadı:) Instagram'dan takip edenler belki hatırlar, Borusan Dolmabahçe Hot Spot sahnesinde "Hikayem Paramparça" isimli dinletinin galasında bunu giymiştim. Eh bahaneyle hiç işim gücüm yokken kalkıp yine süslendim fena mı:p Tüm bir Cumartesi gününü evde aynı kanepenin üzerinde film, kitap ve miskinlikle geçirdikten sonra Pazar biraz insana benzemek de iyi geldi.
Başlığın sebebi bu şaç süsü:) Çünkü bazen beni özgür bir hippi, mesela burada ise tam bir prenses gibi hissettiriyor:) Başlık bundan sebep!
Doktor çantaları oldum olası seviyorum:)
25. haftaya girmeme az kaldııı
POLO GARAGE Elbise//Dress; FABRIKA Palto//Coat; TORY BURCH Botlar//Boots;
 ALDO Çanta//Bag; STYLEBOOM for NILI Saç Zinciri//Hair Chain; NILI SILVER Kolyeler//Necklaces
Rıza Kocaoğlu'nun sesinden "Hikayem Paramparça" dinletisinin postunu zamanında yapıp sizi haberdar edememiştim ama eğer Emrah Serbes'in aynı adlı kitabını hala okumadıysanız, hadi artık alın okuyun derim. Kelimelerin içinde kaybolmak, kendi kendine yakınlaşmak, hüzünlenmek, gülmek ve sarsılmak için.
Dönem bitti. Bugün ben öğrencilerime bir final sınavı yapıyorum, ama işte öyle bir kaç sınav oldu ki hepimiz kaldık. Kitaptan bir sayfa...

After a lazy Saturday, finally I pull myself together the next day and wear nice clothes and a make up just for self spoiling;) Sometimes it is better to do such treats without a reason at all! This post is from a sunny but cold Sunday, and I just feel like a princess.

15 yorum:

NAR dedi ki...

Sıradan bir objeyi bile hikayeleştirebilmene, insanın aklına kolay kolay gelmeyecek biçimde simgelemene, herkesin baktığı yerden değil de farklı pencerelerden selam durmana tek kelimeyle hay-ra-nımmm! "Ayy, ne kadar güzel ciciler giymiiiiş" derken, hayat keşke sadece güzel cicilerden ibaret olsa dedirten hakikatleri "dan!" diye çarpan aklına hayranım...
Vee cicilerin:) Çoook şahane bir annesin, herşeyinle çok güzelsin yine. Kendini prenses gibi hissetmekte haklısın. Prenses gibi olmuş ve girdiğin bu ruh halini çok iyi yansıtmışsın. Kocamaaaan öpücükler :*

Sayın KARACA dedi ki...

3. Fotoğraf kelimenin tam anlamıyla mükemmel Boom. 41 Kere maşallah. Bebiş kocaman oldu. Bu arada da sen topuklulardan vazgeçmiyorsun :)

shadoweyes dedi ki...

3. fotografta tam bir Elf prensesi gibi olmussun Boom ;) Masalsı bir çekim olmuş...

Tugçe Ozcan dedi ki...

Sana 41 kere değil, 41 milyon kere maşallah styleboom'um! :))

Gizem dedi ki...

Sen yazında prensesten bahsetmesen bile ben diyecektim prenses gibi olmussun diye, saç süsünün senin kdar yakıstığı bir insan daha görmedim!

cerenim.com dedi ki...

Merhaba, aynı haftada hamileyiz:) çok tebrik ederim...Umarım ikimiz de sağıkla alırız kucağımıza. Cinsiyet ve tahmini doğum günü belli mi?

cerenim.com dedi ki...

Merhaba, aynı haftada hamileyiz:) çok tebrik ederim...Umarım ikimiz de sağıkla alırız kucağımıza. Cinsiyet ve tahmini doğum günü belli mi?

Melislicious dedi ki...

ne tatlısınız yaaa! hayranlıkta izliyorum, bakıyorum:))) taç çok yakışmış, herkese yakışmayan bişey size çok iyi gittiğine inanıyorum:))) bebişe de size maaşallah diyorum ben de!

Prettyinpink bride dedi ki...

ikiniz de çok tatlısınız♥
:)

Adsız dedi ki...

boom elbise yeni sezon mu?

2013 Modası dedi ki...

sende çok tatlısın :)

Fashionbank dedi ki...

Sen,yazdıkların,giydiklerin hepsi ayrı bir güzel...Masal gibi okuyorum yazdıklarını.Ve hamilelik sana inanılmaz yakıştı.Minik babyboom u görmek için sabırsızlanıyorum diyebilirim:)

Fashionbank dedi ki...

Sen,yazdıkların,giydiklerin hepsi ayrı bir güzel...Masal gibi okuyorum yazdıklarını.Ve hamilelik sana inanılmaz yakıştı.Minik babyboom u görmek için sabırsızlanıyorum diyebilirim:)

Burcin dedi ki...

you look like a goddess :) <3

Aysin dedi ki...

Ben de şu ayakkabılarına hastayım.