13 Haziran 2010 Pazar

BOOM'STYLE | Bebek Fest 2. GünBebek Şenliği'nde ikinci gün...Sıcak çok sıcak, yarın gelecek hanımlar koruma faktörlerinizi sürün, şapkasız çıkmayıın!

İkinci gün müziğe doyduk:)) Canlı performanslar da bir ara skandala kaçsa da DJ de iyiydi. Şenlik sadece moda, kıyafet, aksesuar, takı tuku değil, biririnden güzel plaklar, tablolar, heykeller, el işleri de var. İkinci gün gidip gidip geldiğim yer Ahu Yağtu'nun SECOND CHANCE standıydı, vintage elbise, gözlük ve aksesuarları normalden oldukça uygun fiyata bulabileceğinizi haber vereyim:) Bir haber de MAGIC FORM'dan, uzun zamandır piyasada olan iç çamaşır markası Nişantaşı'nda açılan yeni çok katlı mağazasını tanıttı. İçini çiçeklerle doldurdukları korseye bayıldım:)Ne giymişim?
Bluz:BCBG Girls
Etek: Koton
Ayakkabı: Delicious(E-bayden)
Şapka:Life In Mono
Çanta: Günseli Türkay

4 yorum:

Leah dedi ki...

Nacizane bi isteğim olacak, sayfada çok fazla yazı olduğundan mütevellit sayfayı aşağıya çekerken zorlanıyorum şahsen ben kendi adıma. Yazı sayısını azaltırsan belki bu sorunu çözebiliriz. :)

Bebek Şenliğine gitmeyi çok istiyordum, okuldan aşağıya akıverince ulaşacaktım falan filan ama finaller bitince hemen memleketime koşturdum, benim yerime de eğlenin! :*

Cemre dedi ki...

offf offf offf mükemmelsin harikasın bi insan bu kadar mı güzel giyinir :) seni seviyoruz BOOM..bu arada BOOMcum çantaya bayıldım Gürseli'cim yaparda güzel olmaz mı..bende almak istiyorum o çantadan kıskandım seni :p

*STYLEBOOM* dedi ki...

amman cemrecim cok tesekkur ederim simardim uctum su an, kim beni nasil indirecek bakalim:))

cantalar icin gunseliturkay.com dan irtibata gecebilirsin:))

navle_s dedi ki...

ya bu etek ten istanbula geldıgımde kaçç mağaza ya girdim bir türlü bulamadım aklım kaldı ya offf :((