14 Eylül 2010 Salı

NYFW | DvF'in Yeni Prensi Tacını Taktı, Carolina Herrera Kore'nin Batmayan Güneşini AnlattıFashion's Night Out gecesi hızla yaklaşıyor, BORA AKSU for BILSTORE gömlek hediyesi için yorumlar birikiyor, gömleği vitrinde görenler aşk yaşıyor, çok basit olan soruyu cevaplayıp buraya yorum bırakmayanlar sonra üzülmesiiin:)

Bu arada New York tam gaz, son 2 gündür podyumlar biraz daha renklendi, yeni raporlar yeni adresinde BOOM MODA HAFTASI'NDA. Hadi tık tık:)

[Görseller:zimbio]

2 yorum:

Adsız dedi ki...

merhaba boom ben birşey sorucaktım :) ben antalyada yaşıyorum FNO için istanbula gelemiycem ama GAP ve BİLSTORE çekilişi veren bloglara sorularının cevap göndersem eğer kazanırsamda çeki kullanmam için istanbula gelmem mi gerekiyor yani %50 hediye çeklerini sadece FNO'da mı kullanmam gerekiyor ? bloglar kazanan kişiye göndermiyor mu?

teşekkürler,sevgiler

*STYLEBOOM* dedi ki...

cnm merhaba GAP kismini bilmiyorum ama Bilstore icin evet burada olman o gece bize katilman gerekiyor, cunku bu hediyeyi direk marka veriyor, biliyorsun diger yarismalarda boyle olmamisti, ama bu geceye ozel bu sekilde planlandi. uzgunum:/ ama olsun daha cook surprizler yaparim ben:)