5 Ocak 2010 Salı

MAKE ME BEAUTIFUL | GIVENCHY'den Yepyeni Bir Parfüm -EAUDEMOISELLE-GIVENCHY 2010'un ilk yarısında sunacağı yepyeni parfümüyle karşınızda hanımlar!

Eau+Demoiselle yani Su+Genç Kadın kelimelerinin birleşiminden oluşan EAUDEMOISELLE ismindeki parfüm markanın aristokratik kökleri ve couture ruhunun birleşimine ithafen hazırlanmış(markanın kurucusu Hubert de Givenchy zamanın en mükemmel couturierlerinden olduğu için!)

LVMH parfüm/olfaktif ürünler geliştirme departmanının başı olan François Demachy tarafından bizzat hazırlanan parfüm gül kokusuna odaklı, ilk notlar mandalina, limon ve Japon basili. Ylang ylang, inanmayacaksınız ama özellikle saf Isparta gülleri ve portakal çiçeği kokuya güç veren notlarmış. Sedir ağacı, tonka ve misk alt notlar. Parfümün gün doğumunda yapılmış çiçek banyosu hissi vermesi düşünülmüş.

Couture hissini güçlendirecek klasik bir şişe tasarımı yapılmış, Liz Collins tarafından fotoğraflanan reklam modeli Magdalena Frackowiak, Ricardo Tisci'nin özel olarak bu reklam için tasarladığı siyah pelerin içinde bir Fransız şatosunun bahçesinde.

[Kaynak:wwd]

0 yorum: