3 Ekim 2009 Cumartesi

AYAKKABI | CINDRELLA, LOUBOUTIN ve Bir Şişe Şampanya!Hepimiz Cindrella'nınki gibi cam bir ayakkabı, bir de onu giydirecek prens istemez miyiz? CHRISTIAN LOUBOTIN cam ayakkabıyı, Piper Heidsieck de şampanyayı ayarlamış, prensi bulmak da size kalıyor kızlar!! Piper Heidsieck markasının usta LOUBOUTIN'le işbirliğinden yukarıda gördüğünüz enfes limited box set çıkmış: hem şişe hem cam ayakkabı LOUBOUTIN tasarımı. Bu kutu 26 Ekim itibariyle COLETTE'de satışta olacak.

3 yorum:

CindrellaUnderTheUmbrella dedi ki...

Bayıldım bence bu paket erkekler için hazırlanmış,bir şişe şampanyaya ve en güzelinden bir louboutine hayır diyicek bayan yoktur, erkeklerin işi iyice kolaylaşmış:)

Moda Gezegeni dedi ki...

oww tasarım harikası budur işte!

*STYLEBOOM* dedi ki...

bence de cindrellacim(bu arada sana da lazım bir cam ayakkabı) bunu ayarlayıp alan adam "evet"i kaptı demektir:))aaah ah bizim zamanımızda yapmadı Louboutin amca şunu!

@modagezegeni: evet ne güzel! bir tasarımcı, bir ayakkabıdan daha fazlasında da hayallerini üretebiliyor.turkiye'de de bu tür işbirlikleri görsek daha sık, Dice Kayek ve Uludag premium'la başladı bakalım