21 Ekim 2009 Çarşamba

RED CARPET | Whitney Art Museum Gala'da VERSACEler!

Bir galanın ev sahipliğini VERSACE yaparsa o galanın kırmızı halısından ne beklersiniz?? Birbirinden muhteşem couture Versaceler, aghhh! WHITNEY SANAT MÜZESİ için Donatella VERSACE ikinci kez, bu defa yeni anne Jennifer Hudson ile birlikte galanın ev sahipliğini yaptı, işte ünlüler ve daha da güzel tuvaletleri, hepsi de VERSACE.Ev sahipleri hanımlar nude VERSACEler içinde, Donatella'nınki son koleksiyonundan ve inanılmaz güzel, kadına surat kalmadı ama vücut ve yetenek hala zirvede.


Taylor Momsen her zamanki rocking makyajı ama bu defa enfes bir Sonbahar 2009 tuvalet içinde. Lauren Santo Domingo da doğal tonlarda bir seçim yapmış.


Shakira bence en vurucu VERSACE elbiseyi seçmiş, kalçalarına kalça katmış belki ama çok şık ve sıradışı. Lake Bell kırmızı halıda en sevdiği renkte kırmızı içinde, her ikisi de Sonbahar 2009 biri Atelier biri RTW.Gecenin nude renkten sonra en favori rengi maviydi, Mischa Barton mavi Sonbahar 2009 tuvalet içinde.Lindsay Lohan pufur pufur pembe bir Sonbahar 2009 kürk ile geldiği galada kürkünün altından altın renkte minisiyle çıkmış.Chanel Iman ve Alexa Chung da mavi diyenlerden, her iki parça da Sonbahar 2009 koleksiyonundan.

Aşağıda elbiselerin podyum versiyonlarını görebilirsiniz!


[Görseller:socialitelife; style.com]

3 yorum:

bokbocesii dedi ki...

Donatella cidden cok fena gorunuyor.mavi minilere bayildim :)

*STYLEBOOM* dedi ki...

ki bu en düzgün resim aralarından, ah ah. ben de chanel iman'ın minisi, taylor momsen'in maxisine bayildim!

Ozan Alçın dedi ki...

haklısın! hemde sonuna kadar! uğrayamıyorum okul yordukça yoruyor beni!
ama size Mickey Avalon dan bir söz getirdim
MONEY FROM MOMMY
LOVELY İN VERSACE (: