10 Ekim 2009 Cumartesi

MAKE ME BEAUTIFUL | NARS 15. Yılını Bir Foto Kitap İle Kutluyor!Üstelik bu kitapta kimler yok ki! François Nars kozmetik markasının 15. yılını en sevdiği iki şeyle yani kozmetik ve fotoğrafla kutluyor. Ünlü isimlerin NARS ile süslenmiş bir fotoğrafı, yanında o fotoğrafa ilham veren tema ya da meta ve kullanılan NARS ürününün fotoğraflarıyla birlikte sunulan bir kitap.

Resimler sırasıyla Marc Jacobs(moda tasarımcısı) ve Naomi Campbell(model), Daphne Guinness(gazeteci) ve Amber Valetta(model/aktris), Shalom Harlow(model) ve Oliver Theyskens(moda tasarımcısı),Dayle Haddon(model/aktris) ve Francois Vincentelli(aktör), Jennifer Jason Leigh(aktris) ve Natasha Poly(model).
[Kaynak: wwd]

5 yorum:

özge dedi ki...

yakışır be valla en sevdiğim,harvey nicholsı sevme sebebim

Hello Kitty dedi ki...

offf nerde nasıl ne zaman ulasacagım ben bu kitaba..? :)
nars ı cok seviyorum..

*STYLEBOOM* dedi ki...

NARS gerçekten de tüm ürünleriyle mükemmel kızlar haklısınız, kitaba gelince kitabın ismi 15x15 ve 80 dolar olacakmis, ayrica tum geliri de hayir kurumuna gidecekmis, kasim ortasinda sadece internetten satis olacak! www.15x15project.com' da hem geriye sayım var oradan takip edebilirsiniz, ben favoriteslara ekledim:) o sayfadan ya da www.narscosmetics.com sayfasından satin alabilirsiniz:)

bokbocesii dedi ki...

iyi guzel hos da , marc cok fena olmus be boomcum :(

*STYLEBOOM* dedi ki...

evet şekerim ama onu bi de marc'a sormak lazım, pek şikayetçi görünmüyor şu dudaklardaki duruşa bakarsak:))