19 Ekim 2009 Pazartesi

KEYİF | Christian Louboutin ve Barbie:)50. yaşında Barbie tam tamına 1 milyar çift ayakkabıya sahipmiş:) Vee sıra bir sonraki çiftini seçmeye gelince, ikonik fıstık bir adet CHRISTIAN LOUBOUTIN istediğini bildirmiş! Barbie'yi yapan MATTEL firması da kırmamış ve Christian Louboutin'le bir işbirliğine girişmiş. Moda dünyasının bu sıradışı ve keyifli birlikteliklerine bayılıyorum:))

Bu proje kapsamında Şubat'taki New York Moda Haftasında Barbie, kırmızı tabanlı pembe ayakkabılarla doğumgününde kırmızı halıda görülecek. Bir de içinde Barbie ve vaftiz babası Louboutin'in birlikte görüntülerinin olduğu 40 dolarlık "My Year in Paris With Christian Louboutin" başlıklı bir günlük olacak, Moulin Rouge'da gösteri yaparken, Ken olmayan(flaş flaş flaş!) bir oyuncak erkek bebekle kafede otururken, Louboutin'le alışveriş yaparken çekilen resimlerden bazıları aşağıda.

Louboutin 3 adet özel yapım Barbie'sini yaratırken Marilyn Monroe ve Nefertiti'den esinlenmiş, ve Barbie'sinin daha ince bilekli ve daha kıvrımlı bir ayağa sahip olmasını istemiş!Ooops! Kızlar barbie'nin bile bileklerini kalın bulmuş adam düşünün yaaa:) Bu 3 özel yapım Barbie, LOUBOUTIN ayakkabı kutularında her biri 4 çift Barbie-size Louboutin ayakkabılarla 150 dolara satışta olacak. Aralık'ta mücevher hırsızı temalı, Şubat'ta safari temalı BarbieCollector.com ve Net-a-Porter'da satışa sunulacak. Aynı zamanda her iki sitede de 40 dolara 12 çiftlik Christian Louboutin Barbie ayakkabı koleksiyonu satışı da olacak, yeni bebeği istemeyen evdeki Barbie'lerini süslemek isteyenler için:))[Kaynak:wwd]

0 yorum: